gim.jpg
art.jpg
sport.jpg
aktualizacja: 2019/01/16

„Wielcy Polacy Dumą Narodu” – 2017 – rokiem Tadeusza Kościuszki”

Wyniki II SIEDLECKIEGO KONKURSU PATRIOTYCZNEGO „Wielcy Polacy Dumą Narodu” – 2017 – rokiem Tadeusza Kościuszki”.

SZKOŁY PODSTAWOWE

  • I miejsce – Cezary Narojek – Szkoła Podstawowa nr 6
  • II miejsce – Wojciech Górczyński – Szkoła Podstawowa nr 6
  • III miejsce – Jan Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 9

Wyróżnienia:

  • Patryk Krawczak – Szkoła Podstawowa nr 6
  • Zuzanna Sroka, Michał Kosyl, Jakub Lewicki – Szkoła Podstawowa nr 9

GIMNAZJA

  • I miejsce – Weronika Okuniewska – Publiczne Gimnazjum nr 3
  • II miejsce – Adrianna Gnat, Łukasz Skiba – Publiczne Gimnazjum nr 3
  • III miejsce:
    • Martyna Osiak, Mateusz Obrępalski – Publiczne Gimnazjum nr 5
    • Maciej Leszczyński, Julia Szot – Publiczne Gimnazjum nr 3

Wyróżnienia:

  • Mateusz Pilich – Publiczne Gimnazjum nr 1
  • Maria Drosio – Publiczne Gimnazjum nr 5
  • Aleksandra Golbiak, Grzegorz Łukomski – Publiczne Gimnazjum nr 3

Lista osób zakwalifikowanych do etapu powiatowego   II SIEDLECKIEGO KONKURSU PATRIOTYCZNEGO „Wielcy Polacy Dumą Narodu” – 2017 – rokiem Tadeusza Kościuszki”.

SZKOŁY PODSTAWOWE

Szkoła Podstawowa nr 6

  1. Patryk Krawczak 4 B
  2. Szymon Knapiuk 4 C
  3. Szymon Goławski 4 D
  4. Cezary Narojek 5 A
  5. Marcel Zadrożny 5 B
  6. Marta Chmielińska 5 C
  7. Kacper Suchodolski 5 C
  8. Natalia Skwarek 5 E
  9. Kacper Moreń 5 E
  10. Mateusz Skiba 5 C
  11. Dawid Sawicki 6 A
  12. Julia Bryzek 6 A
  13. Łukasz Radomyski 6 C
  14. Julia Bagrowska 6 C
  15. Marcel Szafrański 4 C
  16. Wojciech Górczyński 6 D
  17. Szymon Szczepanik 6 D
  18. Oliwia Dragun 6 D
  19. Filip Lisowski 6 D
  20. Kacper Wysocki 6 D
  21. Maciej Kaczor 6 E

Szkoła Podstawowa nr 7

  1. Julian Borkowski 5
  2. Iga Gałachowska 6
  3. Martyna Piskorz 6

Szkoła Podstawowa nr 9 – Zespół Szkół nr 1

  1. Jan Mazurek 5 A
  2. Zuzanna Sroka 5 C
  3. Nikola Borzecka 6 D
  4. Paweł Czerwiec 5 D
  5. Michał Kosyl 6 B
  6. Jakub Lewicki 6 C
  7. Maciej Zieliński 6 B

Szkoła Podstawowa nr 12

  1. Karolina Myrcha 6 D
  2. Mikołaj Kołodziejak 6 D
  3. Klaudia Sachanowicz 6 D

GIMNAZJA

Publiczne Gimnazjum nr 1

  1. Magdalena Romanowska 1 A
  2. Amelia Kizeweter 1 A
  3. Piotr Kadej 1 A
  4. Maja Siekierka 1 B
  5. Julia Łopacińska 1 B
  6. Natalia Nazarczuk 1 B
  7. Oliwia Orłowska 2 E
  8. Mateusz Pilich 2 F
  9. Łukasz Łopaciuk 3 D

Publiczne Gimnazjum nr 5 – Zespół Szkół nr 1

  1.  Magda Błońska 3 A
  2.  Anna Kieliszek 3 C
  3. Mateusz Sawicki 3 C
  4. Gabriela Mrozek 3 A
  5. Mateusz Obrępalski 3 C
  6. Martyna Osiak 3 A
  7. Julia Alaba 3 A
  8. Monika Lipińska 3 A
  9. Maria Drosio 3 A
  10. Zuzanna Patoleta 3 C

Publiczne Gimnazjum nr 3

  1.  Adrianna Gnat 1 F
  2. Magdalena Skulimowska 1 F
  3. Błażej Michalak 1 F
  4. Grzegorz Łukomski 1 F
  5. Łukasz Skiba 1 F
  6. Dawid Młynarski 1 F
  7. Maciej Leszczyński 1 F
  8. Wiktoria Rola 1 F
  9. Dominika Sowa 1 F
  10. Karolina Kowalczyk 1 F
  11. Aleksandra Golbiak 1 F
  12. Weronika Okuniewska 3 C
  13. Albert Wiśniewski 3 C
  14. Łukasz Waszczuk 3 C
  15. Przemysław Suchodolski 3 C
  16. Dominik Wyczółkowski 3 C
  17. Konrad Wyczółkowski 3 C
  18. Julia Szot 3 C
  19. Mateusz Gajewski 3 C
  20. Kaja Czupryńska 3 C
  21. Kuba Andraszek 3 D

Zwycięzcom etapu szkolnego serdecznie gratulujemy.

Etap powiatowy odbędzie się 10 kwietnia 2017 r. godz. 14.30 w PG nr 3.

Życzymy dalszych sukcesów. Anna Charczuk