gim.jpg
art.jpg
sport.jpg
aktualizacja: 2017/10/03

Uczniowie naszego gimnazjum biwakują w Gródku.-od 28 maja do 1 czerwca

W dniach 28.05- 1.06. 2001 r. dwie grupy gimnazjalistów Z Publicznego Gimnazjum Nr3 przebywały na trzydniowych biwakach w Gródku.
Pierwsza grupa uczniów z panią H. Wójcik, panią U. Borkowska, panem A. Sobieszukiem i p. R-Malonem wyjechała w poniedziałek. Druga z opiekunami: panią E. Burską, panią M. Korytowską i panem M. Madziarem wyruszyła z Siedlec do Gródka we środę.
Uczniowie z niecierpliwością, wypatrywali przez okna autokaru tablicy z napisem: Gródek. Po przybyciu na miejsce, zajęciu pokoi, biwakowicze poznali okolicę. Miejscowość zachwyciła swoją urodą. Świeże powietrze, zieleń, piękna rzeka, nieustający świergot ptaków było tym, o czym zmęczone umysły uczniów od dawna marzyły.
Pogoda okazała się łaskawa i uczniowie mogli grać w palanta, koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną na boiskach Ośrodka Wypoczynkowego. Wieczory gimnazjaliści mogli spędzać na dyskotece tańcząc przy najnowszych przebojach muzycznych. Przebojami biwaku były późno-wieczorne rozmowy gimnazjalistów, na których królowały tematy: przyjaźń, przyszłość, rola nauki, trendy muzyczne itp.
Wypoczęci, uśmiechnięci, gotowi do wytężonej pracy przez następne tygodnie uczniowie wrócili do Siedlec z mocnym postanowieniem powrotu do Gródka w przyszłym roku szkolnym.