gim.jpg
art.jpg
sport.jpg
aktualizacja: 2017/10/03

Uczniowie świętują Dzień Edukacji Narodowej-13 wrzesień

Dnia 13 września 2000 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie zgromadzili się liczni goście: dyrekcja Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców, pracownicy szkoły oraz delegacje klas.
Akademię rozpoczęły: dyrektor Gimnazjum pani Romana Kamińska oraz dyrektor Szkoły Podstawowej pani Bożena Grzebisz. Obie panie złożyły podziękowania nauczycielom i uczniom za współpracę i życzyły wszystkim dalszych sukcesów. Nauczycielom zostały przyznane wyróżnienia za osiągnięcia w pracy pedagogicznej. Do życzeń tych przyłączyli się również rodzice. Przedstawiciel Rady Rodziców życzył wszystkim zdrowia i sił potrzebnych do pracy i nauki. Uczennica prowadząca uroczystość podziękowała wszystkim nauczycielom i wychowawcom w imieniu Samorządu Uczniowskiego i wszystkich uczniów.
Po przemówieniach i życzeniach nastąpiła część artystyczna. Uczniowie klasy 4c pod czujnym okiem pani Reginy Kozak recytowali wiele pięknych wierszy. Towarzyszył im chór szkolny prowadzony przez panią Elżbietę Chachaj, który odśpiewał pieśni na cześć nauczycieli.
W czasie uroczystości została przyznana nagroda dla najlepszego nauczyciela, wybranego w ankiecie przeprowadzonej wśród wszystkich uczniów. Ten zaszczytny tytuł przypadł pani Agnieszce Walesiak. W dowód uznania i sympatii pani Walesiak otrzymała pluszowego misia oraz gromkie brawa. Po około półtorej godziny akademię zakończono. Po słowach pożegnania wszyscy uczestnicy akademii opuścili salę gimnastyczna.

edukacja1.jpg edukacja2.jpg edukacja3.jpg