gim.jpg
art.jpg
sport.jpg
aktualizacja: 2017/10/03

Wybory miss i mistera gimnazjum.

Dnia 6 czerwca 2001 r. w naszej szkole odbyły się długo oczekiwane wybory Miss Gimnazjum. 20 kandydatek oceniało jury w składzie: pani Jadwiga Barczak, pani Hanna Wójcik, pani Urszula Borkowska, pani Mariola Księżopolska, pan Maciej Miatkowski.
Dziewczęta zaprezentowały się w kilku konkurencjach. Wystąpiły w strojach: szkolnych, sportowych oraz wieczorowych. Każda z kandydatek krótko przedstawiła się i odpowiedziała na pytanie zadane przez jury.
Dziewczęta zaprezentowały również dwa układy taneczne, które przygotowały- Iza Kułakowska i Katarzyna Gołek.
Podczas, gdy jury odbywało naradę, na scenie zaprezentowały się w układzie tanecznym dziewczynki ze Szkoły Podstawowej. Licznie zgromadzona publiczność, poprzez oklaski wybrała Miss Publiczności. Największą sympatią obdarzono Olgę Kotowicz z klasy IIG.
Następnie jury przedstawiło wyniki głosowania. Oto one:
pierwszą w historii Publicznego Gimnazjum Nr3 MISS- została Anna Matoszuk z klasy IG. Wicemiss to Małgorzata Kluczek z klasy IIE. Dziewczęta zostały nagrodzone drobnymi upominkami oraz gorącymi oklaskami.
Jeszcze długo po zakończeniu imprezy uczniowie gratulowali najpiękniejszym dziewczętom naszej szkoły i wymieniali swoje uwagi, spostrzeżenia.

Wszyscy doskonale się bawili!