aktualizacja: 2017/10/03

Osiągnięcia sportowe gimnazjalistów

• W Mistrzostwach Regionu w Biegach Sztafetowych w Siedlcach dziewczęta z rocznika 1985 - 86 zajęły VI miejsce w biegu 8 # 800m.

• W Mistrzostwach Regionalnych Sebastian Bieliński zajął I miejsce w biegu na 20OOm.

• W Biegu Ulicznym z okazji 3 Maja Sebastian Bieliński zajął I miejsce.

• W Mistrzostwach Powiatu w Siedlcach w piłkę siatkową chłopcy rocznik 10985 - 86 zdobyli II miejsce.

• W Mistrzostwach Regionu w Garwolinie w piłkę siatkową chłopcy zajęli VII miejsce.

• W Siedleckiej Lidze NBA w piłkę koszykową chłopcy uplasowali się na IX miejscu.

• W Turnieju Dzikich Drużyn ( na hali) w piłce nożnej chłopcy zajęli I miejsce.

• W turnieju Dzikich Drużyn ( na stadionie ) w piłce nożnej chłopcy zajęli IV miejsce.

• W Mistrzostwach Powiatu w Siedlcach w pływaniu sztafeta chłopców 10 # 25m. zajęła VI miejsce.

• W Mistrzostwach Powiatu w Strzale w tenisa stołowego druhna dziewcząt zajęła VI miejsce.

• W Mistrzostwach o Puchar WOT Beata Domańska zajęła III miejsce.

• W Mistrzostwach Powiatowych w Szachy indywidualnie Agnieszka Gawrysiuk zajęła III miejsce, Jakub Samborski - IV miejsce, Błażej Trojanowski - VIII miejsce.

• W XXI Międzyszkolnych Zawodach w Wędkarstwie Spławikowym reprezentacja szkoły zajęła V miejsce.