gim.jpg
art.jpg
sport.jpg
aktualizacja: 2017/10/03

Osiągnięcia sportowe gimnazjalistów

Dziewczęta:

piłka koszykowa - udział reprezentacji w Rejonowych Mistrzostwach
piłki Koszykowej - udział w Siedleckiej Lidze NBA, udział reprezentacji w Ulicznym Turnieju Koszykówki - Black Top
piłka siatkowa - IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej, III miejsce w Lidze Piłki Siatkowej IV miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800
V - VIII miejsca w Gimnazjadzie w tenisie stołowym
IV miejsce w regionalnej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym ( pływanie + bieg )
IV miejsce w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej (drużynowo)
Powiatowe Indywidualne Biegi Sztafetowe: Anna Gemzo - II miejsce
pływanie - I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie dla Judyty Rymarzak
w stylu klasycznym i II miejsce w stylu dowolnym; Regionalna Gimnazjada -1 miejsce w stylu klasycznym i w stylu dowolnym; Turniej w Pływaniu z okazji Dnia Dziecka - Judyta Rymarzak -1 miejsce w stylu klasycznym i II miejsce w stylu dowolnym.

Chłopcy:

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach sztafetowych l O x l000m,
I V miejsce w Mistrzostwach Regionu w dwuboju nowoczesnym
Biegi uliczne z okazji Święta 3-Maja;
II miejsce Damian Adamski
III miejsce Kamil Obłoza
III miejsce Konrad Adamski

Mistrzostwa Powiatu w LA
I miejsce Mariusz Marczuk - skok w dal
I miejsce Bartosz Szeląg - 300m. przez płotki
I miejsce sztafeta 4 x l00m. - Maciej Redosz Grzegorz Walczak, Mariusz Marczuk, Krzysztof Markowski
I miejsce Grzegorz Walczak - bieg na 100m.
II miejsce Hubert Stelągowski - bieg na 300m.
III miejsce Kamil Postrzygacz - l00m.
III miejsce Bartosz Szeląg- skok w dal

Mistrzostwa Regionu w LA
III miejsce Mariusz Marczuk - skok w dal
III miejsce Bartosz Szeląg - 300m. przez płotki
III miejsce sztafeta4 x 100m.

Mistrzostwa Mazowsza w LA
III miejsce Mariusz Marczuk - skok-w dal
IV miejsce sztafeta 4 x lQOm.

Piłka nożna
V miejsce Halowy Turniej Dzikich Drużyn
III miejsce Turniej Dzikich Drużyn na beaku
II miejsce Mistrzostwa Gimnazjum

Piłka ręczna
IV miejsce Mistrzostwa Powiatu

Piłka siatkowa
I miejsce Mistrzostwa Powiatu
VII miejsce Mistrzostwa Regionu

Tenis stołowy
IX miejsce w Gimnazjadzie

Pływanie
II miejsce sztafety 10 x 25m. w Mistrzostwach Powiatu
V miejsce sztafety 10 x 25m. w Mistrzostwach Regionu