gim.jpg
art.jpg
sport.jpg
aktualizacja: 2017/10/03

W podzięce za dar najpiękniejszy...

Dnia 21 czerwca 2002 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 111 gimnazjum. Uczniowie opuszczający mury naszej szkoły otrzymali świadectwa ukończenia gimnazjum, ci najlepsi z rąk pani Dyrektor, pozostali w klasach od wychowawców. Na uroczystej akademii wręczono również nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce oraz w sporcie. Opuszczających mury naszej szkoły wierszem i piosenką pożegnali pierwszoklasiści i drugoklasiści. Przygotowani przez Panią Barbarę Biardę i panią Elżbietę Chachaj bardzo się starali by te chwile na długo pozostały starszym kolegom w pamięci.

"Jak często płosząc posępne cienie,
Myślą powracam w lata najmłodsze,
Gdy świat był jasny jak przebudzenie,
A kwaśne jabłka były najsłodsze.(...)
I winy były w małych zuchwalcach.
Ale ich nie tknął smak błota.
A atramentu ślady na palcach
Były jedynym brudem żywota."

Klasa 3a
wychowawca: Dariusz Kupiński
Uczniów zapisanych - 26
Uczniów klasyfikowanych - 26
Średnia frekwencja klasy - 92%
Średnia ocena klasy - 4,26
Sprawowanie: wzorowe - 11
dobre - 6
poprawne - 9
Uczniowie najlepsi:
1) Lipiński Marcin śr. 5,50 wzorowe
2) Chmiel Marcin śr. 5,33 wzorowe
3) Papkula Pauliuna śr. 5,25 wzorowe
4) Pieńkowska Katarzyna śr. 5,25 wzorowe
5) Głuchowska Aleksandra śr. 5,1 wzorowe
6) Chmiel Małgorzata śr. 5,0 wzorowe
7) Perkowska Magdalena śr. 5,0 wzorowe
8) Szakoła Anna śr. 5,0 wzorowe
9) Borkowski Aleksander śr. 4,8 dobre
10) Dynysiuk Irmina śr. 4,8 dobre
11) Rozwadowska Klaudia śr. 4,8 wzorowe

Klasa 3b
wychowawca: Jolanta Nowosielska
Uczniów zapisanych - 21
Uczniów klasyfikowanych - 21
Średnia frekwencja klasy - 93%
Średnia ocena klasy - 4,30
Sprawowanie: wzorowe - 11
dobre - 8
poprawne - 2
Uczniowie najlepsi:
1) Kamiński Andrzej śr. 5,41 wzorowe
2) Niedziałek Aneta śr. 5,33 wzorowe
3) Niedziałekj Kamila śr. 5,16 wzorowe
4) Trojanowski Błażej śr. 4,83 wzorowe
5) Wierzbicka Aneta śr. 4,83 wzorowe
6) Zegardło Kinga śr. 4,75 wzorowe

Klasa 3c
wychowawca: Elżbieta Wysocka
Uczniów zapisanych - 25
Uczniów klasyfikowanych - 25
Średnia frekwencja klasy - 88%
Średnia ocena klasy - 3,9
Sprawowanie: wzorowe - 3
dobre - 15
poprawne - 6
nieodpowiednie - 1
Uczniowie najlepsi:
1) Gołek Katarzyna śr. 5,0 wzorowe
2) Soszyński Edwin śr. 5,0 wzorowe

Klasa 3d
wychowawca: Ewa Krzyszczak
Uczniów zapisanych - 25
Uczniów klasyfikowanych - 25
Średnia frekwencja klasy - 90%
Średnia ocena klasy - 3,48
Sprawowanie: wzorowe - 7
dobre - 10
poprawne - 9
nieodpowiednie - 5
Uczniowie najlepsi:
1) Czyżewski Łukasz śr. 5,08 wzorowe
2) Urbańska Dorota śr. 4,91 wzorowe
3) Jeznach Karolina śr. 4,41 wzorowe
4) Mazurek Iza śr. 4,41 wzorowe
5) Przybyłowska Iga śr. 4,33 wzorowe
6) Mroczek Monika śr. 4,41 wzorowe

Klasa 3e
wychowawca: Krystyna Ślaz
Uczniów zapisanych - 28
Uczniów klasyfikowanych - 28
Średnia frekwencja klasy - 89%
Średnia ocena klasy - 5,52
Sprawowanie: wzorowe - 4
dobre - 13
poprawne - 6
nieodpowiednie - 5
Uczniowie najlepsi:
1) Borkowska Agata śr. 5,0 wzorowe
2) Chromińska Agnieszka śr. 5,1 wzorowe
3) Gochino Magdalena śr. 5,0 wzorowe
4) Ługowska Kinga śr. 4,9 wzorowe

Klasa 3f
wychowawca: Marzena Skup
Uczniów zapisanych - 26
Uczniów klasyfikowanych - 26
Średnia frekwencja klasy - 90%
Średnia ocena klasy - 3,71
Sprawowanie: wzorowe - 8
dobre - 10
poprawne - 4
nieodpowiednie - 4
Uczniowie najlepsi:
1) Gryczka Monika śr. 5,33wzorowe
2) Wierczuk Malwina śr. 5,25 wzorowe
3) Badowiec Marzena śr. 5,0 wzorowe
4) Radzikowska Izabela śr. 5,0 wzorowe
5) Podniesińska Martyna śr. 4,9 wzorowe
6) Pliszek Iwona śr. 4,9 wzorowe
6) Aleksiuk Marcin śr. 4,75 dobre

Klasa 3g
wychowawca: Jolanta Szabłowska
Uczniów zapisanych - 22
Uczniów klasyfikowanych - 22
Średnia frekwencja klasy - 91%
Średnia ocena klasy - 3,65
Sprawowanie: wzorowe - 9
dobre - 8
poprawne - 3
nieodpowiednie - 2
Uczniowie najlepsi:
1) Uss Małgorzata śr. 4,83 wzorowe
2) Celińska - Spodar Edyta śr. 4,83 dobre
3) Krzyszczak Iwona śr. 4,45 wzorowe 4) Grzebisz Marta śr. 4,42 wzorowe
5) Radomyska Magdalena śr. 4,42 wzorowe

Klasa 3h
wychowawca: Marianna Sapińska
Uczniów zapisanych - 18
Uczniów klasyfikowanych - 18
Średnia frekwencja klasy - 90%
Średnia ocena klasy - 3,3
Sprawowanie: wzorowe - 3
dobre - 6
poprawne - 9
Uczniowie najlepsi:
1) Oknińska Monika śr. 4,58 wzorowe
2) Matłacz Agnieszka śr. 4,42 wzorowe
3) Redes Judyta śr. 4,42 dobre
4) Pawlik Paulina śr. 4,42 wzorowe

Klasa 3i
wychowawca: Anna Łaszczyk
Uczniów zapisanych - 27
Uczniów klasyfikowanych - 27
Średnia frekwencja klasy - 92%
Średnia ocena klasy - 4,2
Sprawowanie: wzorowe - 12
dobre - 11
poprawne - 3
nieodpowiednie - 2
Uczniowie najlepsi:
1) Myrcha Marlena śr. 5,16 wzorowe
2) Wołek Ewelina śr. 5,16 wzorowe
3) Osińska Monika śr. 5,0 wzorowe
4) Wachnikowa Monika śr. 4,8 wzorowe
5) Markiewicz Anna śr. 4,83 wzorowe
6) Samborski Jakub śr. 4,83 wzorowe
7) Sikorski Konrad śr. 4,83 dobre
8) Milewski Marcin śr. 4,75 wzorowe
9) Rutkowski Tomasz śr. 4,75 dobre
10) Struś Mariola śr. 4,75 dobre
11) Tarkowska Ilona śr. 4,75 wzorowe

Klasa 3j
wychowawca: Ewa Wyczółkowska
Uczniów zapisanych - 26
Uczniów klasyfikowanych - 26
Średnia frekwencja klasy - 89%
Średnia ocena klasy - 3,79
Sprawowanie: wzorowe - 5
dobre - 9
poprawne - 9
nieodpowiednie - 3
Uczniowie najlepsi:
1) Goławski Przemysław śr. 5,0 wzorowe
2) Kułakowska Izabela śr. 4,83 wzorowe
3) Leszczuk Kamil śr. 4,9 dobre
4) Kwiatkowska Aleksandra śr. 4,9 wzorowe
4) Wielgórski Radosław śr. 5,0 wzorowe

Klasa 3k
wychowawca: Ewa Chamera
Uczniów zapisanych - 25
Uczniów klasyfikowanych - 25
Średnia frekwencja klasy - 87%
Średnia ocena klasy - 4,0
Sprawowanie: wzorowe - 10
dobre - 9
poprawne - 6
Uczniowie najlepsi:
1) Kaniewska Agnieszka śr. 5,42 wzorowe
2) Kurowska Ewa śr. 5,42 wzorowe
3) Lipska Joanna śr. 5,42 wzorowe 4) Plak Anna śr. 5,17 wzorowe
5) Stańczuk Magdalena śr. 5,17 wzorowe
6) Stręga Artur śr. 4,63 wzorowe
7) Pawluk Marta śr. 4,58 dobre