gim.jpg
art.jpg
sport.jpg
aktualizacja: 2018/03/19

Szachy w PG3

 

Rok szkolny 2017/2018

 

 

IIImistrzostwa_szachy_5.jpg

III Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych-sukces naszych uczniów!!!

15.03.2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Cydejko Szymon, Czapla Kacper, Orzełowski Tomasz, Orzełowski Piotr, Górczyński Wojtek. Turniej zakończył się ogromnym sukcesem!!!
W klasyfikacji szkół gimnazjalnych I miejsce zajął Szymon Cydejko, a III miejsce Kacper Czapla. Tuż za podium uplasował się na IV miejscu Piotr Orzełowski. Tomek i Wojtek spisali się również bardzo dobrze zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce w swojej kategorii wiekowej. Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

 

IIImistrzostwa_szachy_4.jpg IIImistrzostwa_szachy_1.jpg IIImistrzostwa_szachy_2.jpg IIImistrzostwa_szachy_3.jpg
mistrzostwa_szachowe_szkoly_2017.jpg

Szachowe Mistrzostwa Szkoły

15.12.2017 r. już po raz szósty odbyły się Szachowe Mistrzostwa Szkoły. Zawody miały na celu wyłonienie najlepszych szachistów w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z zawodników mógł sprawdzić swoje umiejętności, kreatywność i przy okazji dobrze się bawić. Organizatorem turnieju był p. Michał Hryciuk - opiekun koła szachowego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Klasyfikacja dziewcząt:

 • I miejsce – Teodorczuk Małgorzata
 • II miejsce – Radzikowska Natalia
 • III miejsce - Rykaczewska Alicja

Klasyfikacja chłopców:

 • I miejsce – Czapla Kacper
 • II miejsce - Orzełowski Tomasz
 • III miejsce - Cydejko Szymon

 

 

 

100_0191.jpg

XXIX Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości-sukces naszych uczniów!!!

04.11.2017 roku w naszej szkole odbył się XXIX Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z koła szachowego: Czapla Kacper, Orzełowski Piotr, Cydejko Szymon, Kępa Jan, Górczyński Wojciech, Księżopolski Krzysztof, Orzełowski Tomasz, Księżopolski Grzegorz, Wrzosek Szymon.
Turniej zakończył się dużym sukcesem!
We wszystkich klasyfikacjach nasi uczniowie zajęli miejsca na podium! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych II miejsce zajął Kacper Czapla, a III miejsce Piotr Orzełowski . W klasyfikacji szkół podstawowych: klasa 7- III miejsce zajął Wojciech Górczyński, w klasach 4-6 III miejsce Tomasz Orzełowski. Na wyróżnienie zasługuje również Szymon Wrzosek uczeń klasy 1, który otrzymał dyplom dla najmłodszego uczestnika turnieju! Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Klasy 4-6. III miejsce Tomasz Orzełowski.jpg Klasyfikacja szkół gimnazjalnych.II miejsce Kacper Czapla, a III miejsce Piotr Orzełowski.jpg Klasyfikacja szkół podstawowych. Klasa 7- III miejsce Wojciech Górczyński.jpg Najmłodszy uczestnik turnieju uczeń klasy 1 Szymon Wrzosek.jpg
IIIm Tomasz Orzełowski Klasy 4-6 IIm Kacper Czapla gimnazjum IIIm Wojciech Górczyński szkoła podstawowa Najmłodszy uczestnik Szymon Wrzosek

 

Rok szkolny 2016/2017

 

 

IImistrzostwa2017_1.jpg

II Indywidualne Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach - sukces naszego ucznia!!!

23.03.2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły się II Indywidualne Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Cydejko Szymon, Czapla Kacper, Kowieski Jakub, Wyczółkowski Konrad, Gajewski Mateusz. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych II miejsce zajął Kacper Czapla. Na wyróżnienie zasługuje też postawa pozostałych uczniów. Tuż za podium uplasowali się na IV miejscu Mateusz Gajewski i na V miejscu Jakub Kowieski. Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

IImistrzostwa2017_2.jpg IImistrzostwa2017_3.jpg IImistrzostwa2017_4.jpg
DSC02268.JPG

II Turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości

15.11.2016r. w naszej szkole odbył się już po raz drugi szkolny turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości. Głównym celem turnieju było upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości. W zawodach wzięło udział 22 zawodników. Organizatorem turnieju była Szkolna Liga Szachowa PG3.
Klasyfikacja dziewcząt:

 • I miejsce – Głuszczak Wiktoria
 • II miejsce – Osipiak Wiktoria
 • III miejsce – Czupryńska Kaja

Klasyfikacja chłopców:

 • I miejsce – Czapla Kacper
 • II miejsce – Gajewski Mateusz
 • III miejsce – Wyczółkowski Konrad

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

szachy2016_1.jpg

Szachowe Mistrzostwa Szkoły

11.10.2016 r. w naszym gimnazjum już po raz piąty odbyły się Szachowe Mistrzostwa Szkoły. Zawody miały na celu wyłonienie najlepszych szachistów w kategorii dziewcząt i chłopców. Punkty zdobyte przez zawodników będą zaliczone do rozgrywek Szkolnej Ligii Szachowej w ramach której zostanie rozegranych pięć turniejów. Zwycięzcą zostanie osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów na zakończenie rozgrywek.

Klasyfikacja dziewcząt:

 • I miejsce – Czupryńska Kaja
 • II miejsce – Hawryluk Dorota
 • III miejsce - Dębczyńska Wiktoria

Klasyfikacja chłopców:

 • I miejsce – Czapla Kacper
 • II miejsce - Gajewski Mateusz  
 • III miejsce - Żukowski Piotr

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

 

sls.JPG

Szkolna Liga Szachowa - wyniki klasyfikacji końcowej w roku szkolnym 2015/2016

W naszym gimnazjum od czterech lat działa Szkolna Liga Szachowa. W ramach Szkolnej Ligi Szachowej zostały rozegrane cztery turnieje szachowe, w których łącznie brało udział 30 zawodników. O kolejności w klasyfikacji końcowej decydowała suma punktów uzyskanych we wszystkich rozegranych turniejach. Wyniki klasyfikacji końcowej:
Klasyfikacja dziewcząt: 

 1.  Czupryńska Kaja
 2.  Szot Julia
 3. Osipiak Wiktoria

Klasyfikacja chłopców:  

 1. Gajewski Mateusz
 2. Czapligo Hubert
 3. Adamiak Łukasz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

turniejdzien11_2015_1.jpg

Turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości

05.11.2015r. w naszej szkole odbył się szkolny turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości. Głównym celem turnieju było upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości. W zawodach wzięło udział 18 zawodników. Organizatorem turnieju była Szkolna Liga Szachowa PG3.

Klasyfikacja dziewcząt:

 • I miejsce - Wiktoria Teperek
 • II miejsce - Wiktoria Osipiak
 • III miejsce - Julia Szot

Klasyfikacja chłopców:

 • I miejsce - Mateusz Gajewski
 • II miejsce - Łukasz Adamiak
 • III miejsce - Albert Wiśniewski

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

mistrzostwaszkoly2015_2.jpg

Szachowe Mistrzostwa Szkoły

24.09.2015 r. w naszej szkole odbyły się Szachowe Mistrzostwa Szkoły. Zawody miały na celu wyłonienie najlepszych szachistów w kategorii dziewcząt i chłopców. Punkty zdobyte przez zawodników będą zaliczone do rozgrywek Szkolnej Ligii Szachowej, która działa w naszym gimnazjum już od czterech lat. W ramach Szkolnej Ligi Szachowej zostanie rozegranych pięć turniejów. Zwycięzcą zostanie osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów na zakończenie rozgrywek. Organizatorem turnieju był p. Michał Hryciuk - opiekun koła szachowego.

Klasyfikacja dziewcząt:

 • I miejsce – Osipiak Wiktoria
 • II miejsce – Jaszczuk Katarzyna
 • III miejsce - Wysokińska Weronika

Klasyfikacja chłopców:

 • I miejsce – Czapligo Hubert
 • II miejsce - Żukowski Piotr
 • III miejsce - Gajewski Mateusz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mistrzostwaszkoly2015_1.jpg mistrzostwaszkoly2015_3.jpg mistrzostwaszkoly2015_4.jpg

 

Rok szkolny 2014/2015

 

 

XXVIturniejszachowy_6.jpg

XXVI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości

08.11.2014 roku w naszym gimnazjum odbył się XXVI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Jest to jeden z najstarszych turniejów szachowych rozgrywanych w Polsce. Jego początki sięgają 1989 roku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z koła szachowego: Stępnik Karolina, Rosastolato Gabriel, Wiącek Aleksander, Gajewski Mateusz, Chodowiec Kacper, Kowieski Jakub, Wyczółkowski Konrad, Adamiak Łukasz. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk. Turniej zakończył się dużym sukcesem! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych I miejsce zajął Mateusz Gajewski. Na wyróżnienie zasługuje również Aleksander Wiącek, który zajął IV miejsce. Pozostali uczniowie spisali się równie dobrze zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

XXVIturniejszachowy_1.jpg XXVIturniejszachowy_2.jpg XXVIturniejszachowy_3.jpg
XXVIturniejszachowy_4.jpg XXVIturniejszachowy_5.jpg XXVIturniejszachowy_7.jpg
szachy_szk_mistr_2014_3.jpg

Szachowe Mistrzostwa Szkoły

16.10.2014 r. w naszym gimnazjum odbyły się Szachowe Mistrzostwa Szkoły. Zawody miały na celu wyłonienie najlepszych szachistów w kategorii dziewcząt i chłopców. W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział 26 uczniów. Każdy z zawodników mógł sprawdzić swoje umiejętności, kreatywność i przy okazji dobrze się bawić. Punkty zdobyte przez zawodników będą zaliczone do rozgrywek Szkolnej Ligii Szachowej. W ramach Szkolnej Ligi Szachowej zostanie rozegranych pięć turniejów. Zwycięzcą zostanie osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów na zakończenie rozgrywek. Organizatorem turnieju był p. Michał Hryciuk - opiekun koła szachowego.

Klasyfikacja dziewcząt:

 • I miejsce - Bizowska Julia
 • II miejsce - Stępnik Karolina
 • III miejsce - Kowalczyk Anna

Klasyfikacja chłopców:

 • I miejsce - Rosastolato Gabriel
 • II miejsce - Gajewski Mateusz
 • III miejsce - Wyczółkowski Konrad

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

szachy_szk_mistr_2014_1.jpg szachy_szk_mistr_2014_2.jpg szachy_szk_mistr_2014_3.jpg
szachy_szk_mistr_2014_4.jpg szachy_szk_mistr_2014_5.jpg szachy_szk_mistr_2014_6.jpg

 

Rok szkolny 2013/2014

 

 

sls.JPG

Szkolna Liga Szachowa - wyniki klasyfikacji końcowej w roku szkolnym 2013/2014

W naszej szkole od dwóch lat działa Szkolna Liga Szachowa. W ramach Szkolnej Ligi Szachowej zostały rozegrane cztery turnieje szachowe. O kolejności w klasyfikacji końcowej decydowała suma punktów uzyskanych we wszystkich rozegranych turniejach. Wyniki klasyfikacji końcowej:

Klasyfikacja dziewcząt: 

 1. Stępnik Karolina-11pkt
 2. Grzesiuk Patrycja-10.5pkt
 3. Głuszczak Weronika-8pkt

Klasyfikacja chłopców: 

 1. Niedziółka Damian-20pkt  
 2. Rosastolato Gabriel-16pkt
 3. Wiącek Aleksander-15pkt

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

XXVI Turniej szachowowy z okazji święta Konstytucji 3 Maja.jpg

XXVI Turniej szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja – sukces naszych szachistów!

03.05.2014 roku w naszym gimnazjum odbył się XXVI Turniej szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z koła szachowego, którego opiekunem jest p. Michał Hryciuk. Turniej zakończył się dużym sukcesem! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych dwoje naszych uczniów wywalczyło miejsca na podium - II miejsce zajął Damian Niedziółka, a III miejsce Joanna Męczyńska. Tuż za podium uplasowali się na IV miejscu ex aequo Karolina Stępnik i Gabriel Rosastolato.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

dyplom - Joanna Męczyńska.jpg Dyplom Damiana Szachy.jpg
Dyplom dla Joanny Męczyńskiej Dyplom dla Damiana Niedziółki
dyplom.jpg

Grand Prix Siedlec 2013 w szachach

Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywki szachowe z cyklu Grand Prix Siedlec 2013 pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. II miejsce w klasyfikacji uczniów gimnazjum zajął Damian Niedziółka. O kolejności w klasyfikacji końcowej decydowała suma punktów – najlepszych wyników uzyskanych w 11 turniejach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

XXVturniejszachowy_3.jpg

III miejsce Damiana Niedziółki w XXV Turnieju Szachowym z okazji Święta Niepodległości

09.11.2013 roku w naszym gimnazjum odbył się XXV Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Jest to najstarsza tego typu impreza w mieście. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z koła szachowego: Zielińska Maria, Osłowska Klaudia, Męczyńska Joanna, Niedziółka Damian, Rosastolato Gabriel, Radkowski Michał, Wiącek Aleksander. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk. Turniej zakończył się sukcesem! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych III miejsce zajął Damian Niedziółka. Pozostali uczniowie spisali się równie dobrze zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

XXVturniejszachowy_1.jpg XXVturniejszachowy_2.jpg XXVturniejszachowy_4.jpg
XXVturniejszachowy_5.jpg XXVturniejszachowy_6.jpg XXVturniejszachowy_7.jpg
mistrzostwa szkoly szachy 2013_1.jpg

Szachowe Mistrzostwa Szkoły

25.10.2013 r. w naszej szkole odbyły się Szachowe Mistrzostwa Szkoły. Zawody miały na celu wyłonienie najlepszych szachistów w naszym gimnazjum. Każdy z zawodników mógł sprawdzić swoje umiejętności i przy okazji mile spędzić wolny czas. Organizatorem turnieju był p. Michał Hryciuk - opiekun koła szachowego.

Klasyfikacja dziewcząt:

I miejsce - Męczyńska Joanna
II miejsce - Osłowska Klaudia i Grzesiuk Patrycja
III miejsce - Zielińska Maria i Stępnik Karolina

Klasyfikacja chłopców:

I miejsce - Niedziółka Damian
II miejsce - Rosastolato Gabriel
III miejsce - Wiącek Aleksander

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

mistrzostwa szkoly szachy 2013_2.jpg mistrzostwa szkoly szachy 2013_3.jpg mistrzostwa szkoly szachy 2013_4.jpg
mistrzostwa szkoly szachy 2013_5.jpg mistrzostwa szkoly szachy 2013_6.jpg mistrzostwa szkoly szachy 2013_7.jpg

 

Rok szkolny 2012/2013

 

 

 

Wyniki klasyfikacji końcowej rok 2013

W naszej szkole od lutego 2013 roku działa Szkolna Liga Szachowa. W ramach Szkolnej Ligi Szachowej zostały rozegrane trzy turnieje szachowe. Wyniki klasyfikacji końcowej po trzech turniejach:

Klasyfikacja dziewcząt:

 1. Plichta Martyna
 2. Stępnik Karolina
 3. Osłowska Klaudia

Klasyfikacja chłopców:

 1. Lipiński Robert
 2. Niedziółka Damian  
 3. Pasik Przemysław

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  

 

Turniej szachowy w ramach projektu interdyscyplinarnego "ENIGMA”

Dnia 22.01.2013 r. odbył się turniej szachowy w ramach projektu interdyscyplinarnego "ENIGMA”.

Klasyfikacja dziewcząt:

 1. Męczyńska Joanna kl. 2a - 15p.
 2. Janowska Magda kl. 2b - 12p.
 3. Dmowska Karolina kl. 2f - 10p.

Klasyfikacja chłopców:

 1. Niedziółka Damian kl. 2c - 15p
 2. Badurek Michał kl. 2f i Wyrozębski Artur kl. 2b – po 12p.

Debiuty:

 1. Kadej Oskar kl. 2e - 8p.
 2. Zielińska Maria kl. 2d i Stępnik Karolina kl. 1a - po 8p.

 

 

enigma_turniej_szachowy_1.jpg enigma_turniej_szachowy_2.jpg
enigma_turniej_szachowy_3.jpg enigma_turniej_szachowy_4.jpg

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Siedlec Szkół w Szachach Błyskawicznych

14.11.2012 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły Indywidualne Mistrzostwa Siedlec Szkół w Szachach Błyskawicznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:

 • Joanna Męczyńska,
 • Martyna Plichta,
 • Robert Lipiński,
 • Kuś Albert,
 • Niedziółka Damian,
 • Hubert Godziewski.

Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk.

Nasi szachiści odnieśli wielki sukces!!!

W klasyfikacji szkół gimnazjalnych dwoje naszych uczniów wywalczyło miejsca na podium - II miejsce zajął Robert Lipiński, a III miejsce Damian Niedziółka.

Tuż za podium uplasowali się na IV miejscu Joanna Męczyńska i na V miejscu Albert Kuś.

 

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Siedlec Szkół w Szachach Błyskawicznych

14.11.2012 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły Indywidualne Mistrzostwa Siedlec Szkół w Szachach Błyskawicznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:

 • Joanna Męczyńska,
 • Martyna Plichta,
 • Robert Lipiński,
 • Kuś Albert,
 • Niedziółka Damian,
 • Hubert Godziewski.

Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk.

Nasi szachiści odnieśli wielki sukces!!!

W klasyfikacji szkół gimnazjalnych dwoje naszych uczniów wywalczyło miejsca na podium - II miejsce zajął Robert Lipiński, a III miejsce Damian Niedziółka.

Tuż za podium uplasowali się na IV miejscu Joanna Męczyńska i na V miejscu Albert Kuś.

 

szachy2012_13.jpg szachy2012_1.jpg
szachy2012_02.jpg szachy2012_03.jpg szachy2012_04.jpg
szachy2012_06.jpg szachy2012_07.jpg szachy2012_08.jpg
szachy2012_09.jpg szachy2012_10.jpg szachy2012_11.jpg

X Międzynarodowy Turniej Szachowy „Równych Szans”

13-14.10.2012 roku w Zespole Szkół nr 2 w Siedlcach odbył się X Międzynarodowy Turniej Szachowy „Równych Szans” pod patronatem Biskupa Siedleckiego i Prezydenta Miasta Siedlce w ramach obchodów Dnia Papieskiego 2012. W turnieju wzięli udział uczniowie z koła szachowego naszej szkoły w składzie: Martyna Plichta, Robert Lipiński, Kuś Albert, Niedziółka Damian, Redesiuk Adam. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk. Turniej zakończył się dużym sukcesem! W klasyfikacji szkół gimnazjalnych dwoje naszych uczniów wywalczyło miejsca na podium. W kategorii dziewcząt II miejsce zajęła Martyna Plichta. Natomiast w kategorii chłopców II miejsce zajął Robert Lipiński.

Serdecznie gratulujemy!!!

X Międzynarodowy Turniej Szachowy „Równych Szans”

DYPLOM 004.jpg szachy M.jpg
turniejszachowy_1.jpg turniejszachowy_10.jpg
turniejszachowy_11.jpg turniejszachowy_12.jpg
turniejszachowy_13.jpg turniejszachowy_14.jpg
turniejszachowy_2.jpg turniejszachowy_3.jpg
turniejszachowy_4.jpg turniejszachowy_5.jpg
turniejszachowy_6.jpg turniejszachowy_7.jpg
turniejszachowy_8.jpg turniejszachowy_9.jpg
logoszachy.jpg

Uczniowie naszej szkoły od roku 2003 zajmowali czołowe miejsca na terenie miasta, powiatu i województwa, a także międzynarodowych turniejów szachowych indywidualnie i drużynowo:
 • 2 laureatów Międzynarodowego Turnieju Szachowego w kategorii   gimnazja;
 • 2 laureatów Międzynarodowego Turnieju Szachowego w kategorii   "Najlepszy mieszkaniec Siedlec";
 • laureat Wojewódzkich Mistrzostw Mazowsza w Szachach;
 • laureat Wojewódzkiego Turnieju Szachowego "Diecezjalna Liga Mazowsza";
 • 4 laureatów Integracyjnego Powiatowego Turnieju Szachowego o Puchar Prezydenta Miasta Mirosława Symanowicza w kategorii gimnazja;
 • 12 laureatów w Drużynowych Mistrzostwach Szachowych o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce;
 • 4 wyróżnienia w Mistrzostwach Drużynowych Powiatu;
Niekwestionowanym mistrzem szachowym naszej szkoły jest Kamil Plichta, czołowy zawodnik powiatu siedleckiego.
_mini-kamil.jpg _mini-Obraz_001.jpg
_mini-Obraz_003.jpg _mini-Obraz_026.jpg

Tak grywamy na przerwie :)

Podczas dużej przerwy nasi uczniowie miło spędzili czas podczas gry w szachy. A niżej zamieszczamy kilka zdjęć z tego mini turnieju.

_mini-P1010001.JPG _mini-P1010002.JPG _mini-P1010005.JPG
_mini-P1010012.JPG _mini-P1010019.JPG _mini-P1010025.JPG
_mini-P1010026.JPG _mini-P1010032.JPG _mini-P1010036.JPG
_mini-P1010011.JPG _mini-P1010014.JPG _mini-P1010027.JPG