gim.jpg
art.jpg
sport.jpg
aktualizacja: 2013/05/25

Sport rok szkolny 2012/2013

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY UNIHOKEJ CHŁOPCÓW 2012/2013

1/8 FINAŁU:

3 G1 – 3 F 2 0:3

3 G2 – 2 E 8:2

1 G – 2 A 4:3

1E/2G/3H

¼ FINAŁU:

3 F2 – 3 G2 1:0

1 G- 1E/2G/3H 2:6

FINAŁ:

3 F2 - 1E/2G/3H 6:0

MISTRZOWIE SZKOŁY 2012/2013

  • GĄTAREK HUBERT
  • KRZYZIŃSKI KACPER
  • NOWOGRÓDZKI RAFAŁ
  • RADZIKOWSKI KAROL

NAJLEPSI STRZELCY 

1.

Krzyziński Kacper III F– 9

Wielgosz Konrad II G- 9

Zubek Maciej I E – 9

2.

Owsianko Artur – 7

3.

Bączek Michał – 6

Gątarek Hubert - 6

Lipiński Robert – 6

Pasik Kacper – 6

Osik Bartosz – 5

Chabiera Patryk – 4

Kruk Ernest – 4

Syposz Marek – 3

Widelski Kacper – 3

Wnorowski Sebastian - 3

Frankowski Tomasz – 2

Gałecki Patryk – 2

Jóźwiak Andrzej - 2

Leśniak Piotr – 2

Nowogródzki Rafał - 2

Dyńka Marcin - 1

Klocek Marcin – 1

Molenda Sebastian – 1

Paluch Mariusz – 1

Szandecki Piotr – 2

MISTRZOSTWA SZKOŁY W UNIHOKEJA 2012/2013

1. 3 F

2. 1E/2G/3H

3. 3 G 2

4. 1 G

5-6 2 A, 2 E

7-8 1 A/G, 2 F

9-10 1D/E, 3 D

 

Organizator: Tomasz Ciszewski

  

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW 2012/2013

  • 1 miejsce Kruk Ernest 2 e
  • 2 miejsce Gątarek Hubert 3 f
  • 3 miejsce Dobrzyński Cezary 3 e
  • 4 miejsce Cabiera Patryk 1 f
  • 5 – 6 miejsce Guzek Łukasz 2 g Kadej Oskar 2 e
  • 7 – 9 miejsce Chojecki Patryk 3 g Osik Bartosz 3 g Wielgosz Konrad 2 g
  • 10 – 12 miejsce Ciborowski Łukasz 1 f Kosmalski Kamil 1 g Rzewuski Kamil 1 f

Organizator: Tomasz Ciszewski

  

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

14 lutego zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w siatkówce chłopców , które zorganizował i przeprowadził pan Paweł Michalak. W zawodach wzięli udział uczniowie z 13 klas. Rywalizację sportową zwyciężyli chłopcy z klasy 3F, którzy wystąpili w składzie: Karol Radzikowski, Hubert Gontarek, Karol Suchożebski, Kacper Krzyziński.
II miejsce zajęli chłopcy z klasy 3B, 3D,3F – Kamil Kwiatkowski, Marcin Paluch, Dominik Prachnio, Artur Wojtaś
III miejsce klasa 3A, 3E – Jan Porowski, Tomasz Kobojek, Cezary Dobrzyński, Albert Kuś, Dominik Goluch
Pozostałe miejsca prezentują się następująco:

IV m – 1G,1E,1B

V – VI m – 3G I, 3G II

VII – VIII m – 2E, 2G.

Gratulujemy chłopakom!!!!

  

 

Gosia, Magda, Dominika.jpg

Gosia, Magda, Dominika

 

MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W NARCIARSTWIE BIEGOWYM DZIEWCZĄT

W dniach 13.02, 14.02, 15.02 nauczyciele – pani Anna Arciuch, Alicja Szyszkowska i pan Arkadiusz Nowosielski przeprowadzili Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie biegowym dziewcząt. W zawodach wzięło udział 27 dziewcząt. Rywalizację wygrała Magda Szyszkowska z klasy 3a z czasem 2,12,28 II miejsce zajęła Gosia Lech z klasy 3e – 2,18,79 III miejsce Dominika Arciuch z klasy 1g. – 2,19,06.

Gratulujemy dziewczętom!!!

  

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W NARCIARSTWIE BIEGOWYM

Dnia 18.01.2013 r. na boisku szkolnym pan Andrzej Matwiejczuk przeprowadził zawody w biegu narciarskim chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 25 chłopców z całej szkoły.

Zwycięzcami zostali:

  • I m - Kacper Widelski
  • II m – Aleksander Augustyniak
  • III m – Patryk Gałecki

GRATULUJEMY!

  

 

 

MISTRZOSTWA W PŁYWANIU
12.12.2012 r.

Dnia 12.12.2012 r. odbyły się Mistrzostwa w pływaniu. Wystartowały dziewczęta i chłopcy z klas 1, 2, 3.Wyniki poszczególnych kategorii przestawiają się w następujący sposób:

Dziewczęta

Styl dowolny 25m

  1.  Arciuch Dominika 1g
  2. Patrycja Szewczyk 1c
  3. Klaudia Chmiel 2e

Styl klasyczny 25m

  1. Arciuch Dominika 1g
  2. Patrycja Szewczyk 1c
  3. Weronika Głuszczak 2b

Styl klasyczny 50m

  1. Weronika Głuszczak 2b
  2. Arciuch Dominika 1g  
  3. Patrycja Szewczyk 1c

Styl grzbietowy 25m 

  1. Ada Szymaniuk 2a
  2. Dominika Arciuch 1g
  3. Patrycja Szewczyk 1c

Chłopcy

Styl dowolny 25m

  1. Szymon Ciok 3f
  2. Marcin Dyńka 3h
  3. Paweł Robakiewicz 2e

Styl dowolny 50m 

  1. Marcin Dyńka 3h
  2. Szymon Ciok 3f
  3. Paweł Robakiewicz 2e

Styl dowolny 100m

  1. Marcin Dyńka 3h
  2. Szymon Ciok 3f
  3. Paweł Robakiewicz 2e

Styl klasyczny 25m

  1.  Marcin Dyńka 3h
  2. Szymon Ciok 3f
  3. Piotr Borkowski 3a

Styl klasyczny 50m 

  1. Marcin Dyńka 3h
  2. Szymon Ciok 3f
  3. Piotr Borkowski 3a

Styl grzbietowy 25m 

  1. Marcin Dyńka 3h
  2. Szymon Ciok 3f
  3. Sebastian Gruda 3c

Styl grzbietowy 50m

  1. Marcin Dyńka 3h
  2. Szymon Ciok 3f

Organizatorem i sędziami byli nauczyciele – Anna Arciuch, Alicja Szyszkowska, Aldona Rosa, Andrzej Matwiejczuk, Paweł Michalak.

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
16.10.2012 r.

I miejsce klasa3GF

Hubert Godziewski, Michał Bączek, Marcin Wasilewski, Robert Lipiński, Artur Owsianko, Sebastian Wnorowski, Kacper Krzyziński, Hubert Gontarek

II miejsce klasa 3CE

Czarek Dobrzyński, Tomasz Kobojek, Albert Kuś, Dominik Drewnowski, Marcin Trandziuk, Przemek Stocki, Michał Urban, Patryk Tchórzewski

III miejsce klasa 3A

Jakub Patoleta, Jakub Żuk, Przemek Pasik, Piotr Borkowski, Grzegorz Niedźwiedzki,
Kamil Niepogoda, Mikołaj Zdanowski, Jan Porowski

Organizatorem zawodów był p. Paweł Michalak

 

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 22.09.2012 ( boisko szkolne )

Czas gry – 9 min.

GRUPA A:  3ae,  3f, 2ab, 1dc

Wyniki:

  1.  3f – 2ab ( 3 – 0 )
  2. 3ae – 1dc ( 5 – 1 )
  3. 3ae – 2ab ( 4 – 0 )
  4. 3ae – 3f ( 3 – 0 )
  5. 3f - 1dc ( 1 – 0 )
  6. 2ab – 1dc ( 0 – 0 )

Punktacja:

  1. 1 m – 3AE 9 pkt ( 12 – 1 )
  2. 2 m – 3F 6 ( 4 – 3 )
  3. 3 m – 1DC 1 ( 1 – 6 )
  4. 4 m – 2AB 1 ( 0 – 7 )

GRUPA B:  3g, 2f, 3a, 1gf

Wyniki:

  1. 3g – 2f ( 0 – 0 )
  2. 3a – 1gf ( 1 – 0 )
  3. 2f – 3a ( 0 – 0 )
  4. 3g – 1gf ( 0 – 0 )
  5. 3g – 3a ( 0 – 0 )
  6. 2f – 1gf ( 1 – 3 )

Punktacja:

  1. 1 m – 3A 5 pkt ( 1 – 0 )
  2. 2 m – 1GF 4 ( 3 - 2 )
  3. 3 m – 3G 3 ( 0 – 0 )
  4. 4 m – 2F 2 ( 1 – 3 )

FINAŁ 29.09.2012 ( SOBOTA )

GODZINA 10.00 CZAS

GRY – 9 min.

  1. 3AE
  2. 1GF
  3. 3F
  4. 3G
  5. 2F

Wyniki:

  1. 3AE – 1GF ( 4 – 0 )
  2. 3F – 3G ( 2 – 0 )
  3. 3AE – 3F ( 0 – 0 )
  4. 3G – 2F ( 1 – 0 )
  5. 1GF – 3G ( 2 – 2 )
  6. 3F – 2F ( 0 – 0 )
  7. 3AE – 3G ( 0 – 0 )
  8. 1GF – 2F ( 1 – 0 )
  9. 3AE – 2F ( 1 – 1 )
  10. 1GF – 3F ( 0 – 0 )

Punktacja:

  1. 1 m – 3AE 6 pkt ( 5 : 1 )
  2. 2 m – 3F 6 ( 2 : 0 )
  3. 3 m – 3G 5 ( 3 : 4 )
  4. 4 m – 1GF 4 ( 3 : 6 )
  5. 5 m – 2F 2 ( 1 : 3 )

Składy drużyn:

  1. 1 m - 3AE 4 m – 1GF:
    • Porowski Jan
    • Kosmalski Kamil
    • Zdanowski Mikołaj
    • Chabiera Patryk
    • Pasik Przemysław
    • Chabiera Dawid
    • Patoleta Jakub
    • Syposz Marek
    • Skup Jakub
    • Wielogórski Gabriel
    • Borkowski Piotr
    • Wielgosz Konrad
    • Kobojek Tomasz
    • Dobrzyński Cezary
  2. 5 m – 2F:
    • Kurkus Adam
    • Golec Michał
    • Widelski Kacper
  3. 2 m - 3F:
    • Bączek Bartłomiej
    • Krzyziński Kacper
    • Krzymowski Piotr
    • Suchożeberski Karol
    • Pieńkowski Joachim
    • Kaczorek Patryk
    • Cabaj Mateusz
    • Nowogródzki Rafał
    • Nazarczuk Mateusz
    • Prachnio Dominik
  4. 3 m - 3G
    • Bączek Michał
    • Wasilewski Marcin
    • Wnorowski Sebastian
    • Godziewski Hubert
    • Owsianko Artur

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. 1 miejsce – 3AE
  2. 2 m – 3F
  3. 3 m – 3G
  4. 4 m – 1GF
  5. 5 m – 2F
  6. 6 m – 3A
  7. 7 m – 1DC
  8. 8 m – 2AB

KRÓL STRZELCÓW

  1. Zdanowski Mikołaj – 5 bramek
  2. Porowski Jan - 4
  3. Suchożebski Karol - 4
  4. Dobrzyński Cezary – 4
  5. Kosmalski Kamil - 4
  6. Kobojek Tomasz – 3
  7. Bączek Michał - 3
  8. Krzyziński Kacper – 2
  9. Skup Jakub - 1
  10. Bączek Bartłomiej - 1
  11. Chabiera Patryk - 1
  12. Ornowski Mateusz - 1
  13. Widelski Kacper –1
  14. Wielgosz Konrad -1

NAJLEPSZY BRAMKARZ – PASIK PRZEMYSŁAW

Organizator i sędzia: Andrzej Matwiejczuk