aktualizacja: 2016/03/31

Zawody szkolne rok 2015/2016

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Stołowej

22.03.2016r. już po raz czwarty w naszym gimnazjum odbyły się mistrzostwa szkoły w piłce stołowej tzw. "piłkarzykach". W zawodach wzięło udział 10 drużyn składających się z dwóch zawodników. Tytuł mistrzów szkoły wywalczyły Kaja Czupryńska i Wiktoria Teperek.

Klasyfikacja końcowa:

• I miejsce - Czupryńska Kaja i Teperek Wiktoria
  • II miejsce - Szot Julia i Gajewski Mateusz
  • III miejsce - Suchodolski Przemysław i Żukowski Piotr

Dwie najlepsze drużyny będą reprezentowały naszą szkołę w VI Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej w Siedlcach organizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Organizatorem turnieju był p. Michał Hryciuk.

Serdecznie gratulujemy!!!

Mistrzostwa Gimnazjum w Narciarstwie Klasycznym

25 stycznia 2016 r. aura zimowa sprzyjała rozegraniu zawodów w biegach narciarskich. Dziewczęta i chłopcy wystartowali w Mistrzostwach Szkoły zorganizowanych przez p. Andrzeja Matwiejczuka. Na boisku szkolnym dziewczęta miały do pokonania 3 okrążenia a chłopcy 5. Do zawodów zgłosiło się 11 dziewcząt i 25 chłopców.
Wśród dziewcząt triumfowała Lena Głusek z klasy 3a. II miejsce wywalczyła Martyna Zdanowska z tej samej klasy, a III miejsce Kaja Czupryńska z klasy 2c.
Rywalizację chłopców wygrał Hubert Okniński z klasy 3f. II miejsce zajął Łukasz Joński a III miejsce Bartosz Dyńka - obaj z klasy 2b.
Zawody szkolne były sprawdzianem przed zawodami międzypowiatowymi, które odbędą się w środę - 27 stycznia.

Gratulujemy medalistom!!!

Lena Głusek 3a Hubert Okniński 3f

Mistrzostwa Gimnazjum w Unihokeja chłopców

W naszym gimnazjum zakończyły się rozgrywki unihokeja chłopców, w których wzięło udział 18 zespołów. Zawody poprowadzili i sędziowali p. Andrzej Matwiejczuk i p. Paweł Michalak. Rozgrywki rozpoczęły sie w 3 grupach systemem "każdy z każdym". Wyłonieni finaliści zagrali ze sobą i ostatecznie wyłoniono zwycięzców.

• I miejsce zdobyła klasa 3F - Hubert Okniński, Jakub Bożek, Mateusz Dziewulski, Bartek Przekopiak
  • II miejsce wywalczyła klasa 2E - Jakub /ptaśnik, Kacper Banasiuk, Sebastian Krzymowski, Piotr Husarek, Damian Denisiuk
  • III miejsce zajęła klasa 3A - Kacper Marciniak, Eryk Banasiuk, Maciek Mościcki, Piotr Tokarski, Hubert Czapligo.

Spośród uczestników zostali wyłonieni reprezentanci szkoły na zawody międzyszkolne.
Gratulujemy zawodnikom!!!

Mistrzostwa gimnazjum w piłce siatkowej

WW rozegranych Mistrzostwach Gimnazjum nr 3 w piłce siatkowej dziewcząt rywalizacja była bardzo ciekawa i zacięta. Zawody odbywały się w 4 osobowych drużynach. Doświadczenie wzięło górą . Zwyciężyła klasa 3A/3D, która wystąpiła w następującym składzie: Julka Bizowska, Ola Brodowska, Paulina Marciszewska, Sylwia Prachtl.
II miejsce zajęła klasa 3A II zespół w składzie – Wiktoria Gruszka, Iwona Kozieł, Ola Ścichocka, Magda Wąsiewska. III miejsce wywalczyła klasa 3F w składzie – Ania Jastrzębska, Sylwia Kisielińska, Milena Lipińska, Ewelina Stepnik. Pozostałe wyniki przedstawiają się następująco – IV m klasa 2C/D/E, V m klasa 1 C/D, VI m klasa 2B, VII m klasa 2A, VIII m klasa 1a.
Na uwagę zasługuje postawa dziewcząt z klasy 1a , które pomimo małego doświadczenia ale dużą wolą walki zadziwiły wszystkich.

Dziękujemy za sportową rywalizację, serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów

Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Nożnej Chłopców

Dnia 21.09.2015 r. odbył sie finał rozgrywek piłki nożnej organizowanych przez p. A. Matwiejczuka. 3 drużyny walczyły o zwycięstwo w meczach finałowych. Rozstrzygnięcie nastąpiło w meczu klas 3f i 1a.
l miejsce zdobyła drużyna klasy 3f występująca w składzie: Damian Strzałek, Patryk Kozłow, Mateusz Habib, Mateusz Dziewulski, Bartek Koć, Hubert Okniński, Kuba Bożek, Karol Mazurek.
II miejsce wywalczyły zmobilizowane siły klas 3a i 3c - Kacper Marciniak, Eryk Banasiuk, Tomasz Budzyński, Wiktor Lech, Szymon Jasiński, Maciek Mościcki.
III miejsce zdobyła klasa 1a - Dawid Księżopolski, Jakub Wymiatał, Mikołaj Soczewka, Maciej Szczepanik, Miłosz Abramczuk, Kuba Lipiński, Dawid Lis, Michał Jędrusik. Królem strzelców został Eryk Banasiuk z klasy 3A.