aktualizacja: 2017/02/06

Zawody szkolne rok 2016/2017

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Stołowej 02.02.2017r.

Już po raz piąty w naszym gimnazjum odbyły się mistrzostwa szkoły w piłce stołowej tzw. "piłkarzykach". W zawodach wzięło udział 10 drużyn składających się z dwóch zawodników. Tytuł mistrzów szkoły po raz drugi z rzędu wywalczyły Kaja Czupryńska i Wiktoria Teperek. Klasyfikacja końcowa:

• I miejsce - Czupryńska Kaja i Teperek Wiktoria
  • II miejsce – Wiśniewski Albert i Wyczółkowski Konrad
  • III miejsce - Szot Julia i Gajewski Mateusz

Dwie najlepsze drużyny będą reprezentowały naszą szkołę w VII Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej w Siedlcach organizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Organizatorem turnieju był p. Michał Hryciuk.

Serdecznie gratulujemy!!!

Mistrzostwa gimnazjum w narciarstwie biegowym

Zima w tym roku sprzyja sportom zimowym. Na boisku szkolnym przygotowany został tor do biegania. 19 stycznia na tym torze p. A. Matwiejczuk zorganizowała Mistrzostwa Gimnazjum w narciarstwie biegowym. Dziewczęta miały do przebiegnięcia 3 okrążenia, chłopcy 5. W rywalizacji wzięło udział 11 dziewcząt i 23 chłopców.
Kaja Czupryńska z klasy 3c wygrała rywalizację, II miejsce zajęła Aleksandra Król z klasy 1c, a III miejsce Natalia Górska z klasy 3d. Współzawodnictwo wśród chłopców był bardziej ekscytujące. Tutaj chłopcy walczyli na sekundy. I miejsce zajął Łukasz Joński z klasy 3b, II miejsce Patryk Kowalczyk, a III miejsce Bartosz Dyńka, również z klasy 3b. We czwartek 26.01 uczniowie Ci będą rywalizować w Międzypowiatowej Gimnazjadzie.
Życzymy im sukcesu.

Mistrzostwa gimnazjum w unihokeja dziewcząt

Dnia 24 stycznia dziewczęta naszej szkoły rywalizowały w zawodach unihokeja. Udział w zawodach zgłosiło 8 zespołów. Rywalizacja początkowo przebiegała w 2 grupach systemem "każdy z każdym". Wyłonione zostały 4 drużyny, które zagrały w finale. Zwycięstwo zdobyła klasa 1d, która w ostatnich sekundach meczu zapewniła je sobie. Reprezentantkami klasy 1d były - Nikola Bogaj, Asia Malinowska i Natalka Białach. II miejsce wywalczyła klasa 3d - Zuzia Malewicka, Iza Kosyl i Kamila Miłobędzka. III miejsce - klasa 3c- Kaja Czupryńska, Wiktoria Teperek, Monika Paskudzka i Julia Szot. Organizatorami zawodów byli - p. A. Szyszkowska i p .P. Michalak

Gratulujemy sukcesów!

Mistrzostwa gimnazjum w unihokeja chłopców

Zakończyły się zawody w unihokeja organizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego - p. A. Matwiejczuka i p. Pawła Michalaka.
W rozgrywkach wzięli udział uczniowie z 14 klas. I faza turnieju przebiegała w 3 grupach, w których grano systemem ,,każdy z każdy''. Po wyłonieniu 2 drużyn z każdej grupy również mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Finałowa "6" to klasy 2A, 2E, 3A, 3B, 3E, 3D. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

• I miejsce klasa 3E w składzie - Kacper Banasiuk, Kacper Bożek, Dawid Deniszczuk, Kuba Ptaśnik, Sebastian Krzymowski.
  • II miejsce klasa 3A - Krystian Adamiak, Maciek Kadłubek, Michał Kiełbasa, Dominik Chaciński, Maciek Zawadzki.
  • III miejsce klasa 2E - Samid Mamaedow, Bartek Redzik, Sebastain Dziedzic, Patryk Stępniak.

Spośród zawodników zostanie wyłoniona reprezentacja na zawody międzyszkolne.

Mistrzostwa gimnazjum w tenisie stołowym

Zakończyły się rozgrywki w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, których organizatorem była p. Alicja Szyszkowska. W zawodach wzięło udział 12 dziewcząt i 16 chłopców. Najliczniejszą reprezentacją byli uczniowie klasy 3B. Rywalizacja toczyła się systemem do ,,dwóch przegranych''. Wśród wszystkich uczestników została wyłoniona reprezentacja szkoły na zawody miejskie.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców

Dnia 27.09.2016 r. rozpoczęły się rozgrywki w piłce nożnej chłopców. Organizatorem był p. Andrzej Matwiejczuk. Do zawodów przystąpiło 11 drużyn z klas I-III. Do półfinału awansowało 6 drużyn - klasy 3A, 3E, 2A, 2E, 1D, 3CD.
Finał rozgrywek odbył sie dnia 7.10.2016 r. W meczu o 5 miejsce spotkały się klasy 1D - 3CD. Tym razem młodsi zawodnicy okazali sie lepsi i oni uplasowali się na V miejscu. Mecz o 3 miejsce rozegrały drużyny klas 2E i 2A. W wyliczonym czasie był remis, dlatego rozstrzygnięcie nastąpiło po rzutach karnych. I tutaj lepszymi okazali się chłopcy z klasy 2E. Wystąpili w składzie: Kuba Janiszek, Samid Mamedov, Bartek Redzik, Sebastain Dziedzic, Kacper Jagła, Patryk Stępniak oraz Ibragim Khadisov.
W finale spotkali się zawodnicy z klasy 3E i 3A. Zdecydowanie najlepszymi okazali się chłopcy z klasy 3E, którzy wystąpili w składzie: Kacper Banasiuk, Kuba Kowalski, Dawid Deniszczuk, Kacper Bożek, Patryk Chojecki, Bartek Bulik. Klasa 3A, która zajęła II miejsce grała w składzie: Krystian Adamiak, Maciek Kadłubek, Maciek Zawadzki, Michał Kiełbasa, Mateusz Potera, Filip Biardzki, Dominik Chaciński. Królem strzelców został Kacper Banasiuk z wynikiem 7 bramek.